Rundāles Pils

Rundāles Pils

Baroka un Rokoko pērle Latvijā.

Maršruts: Rīga – Rundāle – Bauska – Rīga
Katru dienu izbrauc: 10:30 no Rātslaukuma..
Ekskursijas ilgums: aptuveni 5-6 stundas
Cena grupai: 320.00 EUR

Autobusa ekskursija notiek personīgā audio gida pavadībā 3 valodās:

Ekskursijas apraksts:

Rundāles pils atrodas aptuveni 70 km no galvaspilsētas Rīgas.

Celta 1736 gadā Kurzemes grāfa hercogam Ernestam Bīronam, kurš bija imperatores Annas Ivanovnas favorīts.

Pils projektu veica itālis Frančesko Bartolomeo Rastrelli, Krievijas galma arhitekts, autors ziemas pilij Sanktpēterburgā.

Šobrīd Rundāles pils ir pilnībā restaurēta. Pils komplekss sastāv no zirgu staļļiem un citam saimniecības ēkām kā arī no franču stila veidota dārza 10 hektāru platībā kuru visapkārt iekļauj pils kanāls. Pils divos stāvos atrodas 138 telpas, Hercoga parādes apartamenti, hercoga privātie apartamenti, Privātās telpas un parādes zāles.

Rundāles pils muzejs darbojas kā Latvijas senās mākslas pētniecības centrs, kurā apkopo kolekcijas, organizē izstādes un izgatavo publikācijas.

Pils izstāžu zālēs tiek rīkotas dažāda veida kultūras un vēstures mākslas izstādes ka arī tēlniecības un amatniecības izstādes. Vairākas reizes gadā, pilī notiek senās mākslas un klasiskās mūzikas festivāls.

Dodoties atpakaļ, ja atļaus laika ierobežojums, ir iespēja apskatīt Bauskas pili (XVI gadsimts). Šis ir pēdējais Livonijas ordeņa cietoksnis no cietokšņu ķēdes, kura sniedzas no Igaunijas līdz Lietuvai ko cēla krustneši.

Jūsu ievērībai!

Autobuss ar gaisa kondicionieri atiet no Rātslaukuma 10:30 no rīta.

Rundāles pils apskate aizņem līdz 2 stundām. Atpakaļceļā mēs veicam apstāšanās pieturu Bauskas XVI gadsimta pilī. Visa brauciena laikā jums būs pieejams audio gids angļu,krievu un latviešu valodā.

Pēc iepriekš veikta pasūtījuma mēs jūs varam sagaidīt pie viesnīcas, braucienu iepriekš rezervējot pa tālruni +371 27762776

  • Cenā netiek iekļautas ieejas biļetes muzejos un atrakcijās
  • Pēc vēlēšanās pilī var izmantot gida pakalpojumus, kas maksā aptuveni 50 EUR. Muzejs piedāvā bezmaksas ceļvežus angļu, krievu un vācu valodā.
  • Lai nodrošinātu Jūsu dalību un vietu autobusā, nepieciešams veikt rezervāciju. Minimālais rezervāciju veikšanas vietu skaits:2

Web page of Rundale Palace https://rundale.net/

Atkarībā no pasažieru skaita uz Rundāles pili dodas vai nu 8vietīgs mikroautobuss, vai 30vietīgs autobuss.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top