Siguldas pilis

1 Dienas audio tūre (5-6h)

Maršruts: Riga – Sigulda – Turaida – Krimulda – Ragana – Riga
Katru dienu izbrauc: 10:30 no Rātslaukuma..
Ekskursija ilgst: 5-6 stundas
Cena grupai: 320.00 EUR

Autobusa ekskursija notiek personīgā audio gida pavadībā četrās valodās:

Ekskursijas apraksts:
Jebkurā gadalaikā : zelta lapkritī rudenī, sasnigušajā ziemas klusumā, pavasarī un vasarā Sigulda gaida Jūs ! Gaujas Nacionālais dabas parks ir visvairāk apmeklētākā tūrisma vieta Latvijā. Jau kopš XVIII gadsimta šo dabas skaistumu un seno piļu vietu kas atrodas upes Gaujas krastos sauc par “Vidzemes Šveici”. Siguldas pilsēta atrodas 50 km attālumā no Rīgas.

Mūsu pirmā pieturvieta (40 minūtes) “Jaunā Siguldas pils” – XIX gadsimtā bija īpašums vicegubernatora kņaza Kropotkina, Livonijas guberņas dibinātāja Siguldā.

Tur pat netālu ir labi saglabājušās Siguldas Livonijas ordeņa pils drupas(XIII gs).

Tālāk dodamies lejā pa Gaujas aleju apskatam Gūtmaņa alu – lielāko Latvijā (20 minūtes). Šī ala ir saistīta ar traģiski romantisko mīlestības stāstu par brīnišķīgo Maiju – Turaidas rozi.

Nākamā svarīga pieturvieta ir jau Turaidas muzejā, Jūs apskatīsiet Turaidas viduslaiku pili (XIII gs). Pils piederēja Rīgas arhibīskapam. Apskates laiks 1-1,5 stundas.

Pēc vēsturiskās pils apskates ceļš vedīs mūs uz Krimuldu – Seno lībiešu mistisko vietu. Apskatīsim Krimuldas seno baznīcu kura ir nu jau vairāk kā 800 gadus veca, un mērosim visu ceļu cauri labirintam “Lilija”.

The tour ends in Ragana. Leģenda vēsta ka tur esot dzīvojusi ragana. Ekskursijas nobeigums būs Raganā. Leģenda vēsta ka tur esot dzīvojusi ragana. Raganā fotografēšanās un iespēja nobaudīt krogā latviešu virtuvi un svaigu vietējo alu, kā arī nobaudīt firmas ēdienus un dzērienus kurus gatavo tikai šeit!

Atgriežamies atpakaļ uz ekskursijas izbraukšanas vietu, vai arī ja vēlaties uz Jūsu viesnīcu.

Jūsu ievērībai!
  • Lai nodrošinātu Jūsu dalību un vietu autobusā, nepieciešams veikt rezervāciju. Minimālais rezervāciju veikšanas vietu skaits:2
  • Cenā netiek iekļautas ieejas biļetes muzejos un atrakcijās
  • Cenā netiek iekļautas pusdienas krogā
  • Pēc iepriekš veikta pasūtījuma mēs jūs varam sagaidīt pie viesnīcas, braucienu iepriekš rezervējot pa tālruni +371 27762776

Atkarībā no pasažieru skaita uz Siguldas pilim dodas vai nu 8vietīgs mikroautobuss, vai 30vietīgs autobuss.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top